Aktualności

I Zjazd obrączkarzy w Sobieszewie

2011-11-20 / Autor: RomualsM

Organizatorem zjazdu była Stacja Ornitologiczna Muz. I Instytutu Zool. PAN. To najlepszy zjazd ornitologiczny w jakim uczestniczyłem od lat. Wspaniała organizacja, prezentacje na wysokim poziomie, mnóstwo ciekawych osób. Aż dziw bierze, że to dopiero pierwszy zjazd ornitologów wykorzystujących w badaniach znakowanie ptaków.